מכללות » מכללות בנהריה

מכללות בנהריה

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בנהריה, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: שד' ההסתדרות 46,חיפה
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בנהריה

העיר הצפונית נהריה היא אחת הערים היותר סימפטיות במדינת ישראל. השילוב של האווירה הצפונית הרגוע והירוקה עם חוף הים היפה של נהריה הופכים אותה לעיר נעימה מאוד ומקום טוב להעביר בו את שנות הלימודים. ישנן מספר אופציות שונות של לימודים בנהריה אך נהריה אינה עיר אקדמית במיוחד והיצע המוסדות האקדמיים והמכללות בנהריה הוא יחסית מוגבל. עם זאת, נהריה בכל זאת שוכנת לא כל כך רחוק מאזורים אחרים כמו אזורי הקריות, עכו, כרמיאל ואפילו חיפה ומי שמעוניין לשלב לימודים עם חיים בנהריה או באזורה יוכל למצוא שפע של אופציות והזדמנויות בכמעט כל תחום מקצועי ואקדמי שניתן להעלות על הדעת. כאן אנחנו נציע סקירה קצרה של אופציות של לימודים בנהריה ושל מכללות בנהריה. 

המכללה האקדמית הגליל המערבי

טכנית, המכללה האקדמית גליל מערבי שוכנת בכלל בעכו אף בפועל היא משרתת גם את תושבי נהריה הסמוכה ורבים מהלומדים בה מתגוררים בנהריה או בסמוך אליה. המכללה מציעה מגוון יפה ומעניין של מסלולי לימוד לתארים ראשונים ולימודי תעודה. חלק מהתארים שמעניקה המכללה האקדמי הגליל המערבי הם תארים נחשבים של אוניברסיטת בר אילן שעובדת בשיתוף פעולה עם האקדמיה. המכללה מציעה מסלולי לימוד לתואר ראשון במקצועות כמו כלכלה, שימור אתרים, קרימינולוגיה, ניהול, , מדעי החברה,  מדעי המדינה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, משאבי אנוש, חינוך, כלכלה ומנהל עסקים, , לימודי מידע, מדעי המחשב, תקשורת, לימודי מזרח תיכון, סוציולוגיה ארגונית, לימודי לקויות למידה, לימודי ביטחון, לימודי שואה ותיאטרון. בנוסף המכללה מציעה לימודים קדם אקדמיים, מסלולים של לימודי תעודה ומסלולים של הכשרה מקצועית בתחומים שונים. זוהי ללא ספק האופציה הבולטת והמובילה של לימודים בנהריה בהעדר מכללות בנהריה עצמה.

מכללת מדיאטק הייטק

אופציה נוספת ללימודים בתוך נהריה עצמה היא השלוחה המקומית של רשמת מכללת מדיאטק הייטק הארצית. המכללה מציעה מגוון מסלולי לימוד בתחומי הטכנולוגיה וקורסים בתחומי התוכנה, עיצוב אתרים, אבטחת מידע, קורסי הסבה, תעודות מקצועיות ועוד. כאמור, בקרבת נהריה שוכנת עוד אופציות רבות של לימודים אקדמיים נגישים בעבור כל מי שמתגורר או רוצה לגור בנהריה או בסביבה שלה. 

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני