מכללות » מכללות בבאר שבע

מכללות בבאר שבע

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בבאר שבע, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים באזור הדרום
מיקום בארץ: כל הארץ
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בבאר שבע

באר שבע היא אחת מהמוקדים הגדולים בישראל ללימודים אקדמיים ועיר סטודנטיאלית של ממש. הסיבה העיקרית לכך היא כמובן אוניברסיטת בן גוריון בנגב השוכנת בבאר שבע ופותחת את שעריה בפני עשרות אלפי סטודנטים בכל שנה. עם זאת, אוניברסיטת בן גוריון אינה האופציה היחידה של לימודים בבאר שבע. כיום ניתן למצוא מגוון גדול מאוד של מכללות בבאר שבע המציעות מגוון מסלולי לימוד ותארים בתחומים רבים, מה שהופך את הרעיון של לימודים בבאר שבע למשהו שכל מי שמתעניין בלימודים אקדמיים כדאי לשקול. כאן נציע לכם סקירה קצרה על אופציות של לימודים בבאר שבע ואודות מכללות בבאר שבע ומסלולי הלימוד שהן מציעות.

האופציה ההנדסאית

אם אתם מחפשים לימודי הנדסה יש כמה מכללות בבאר שבע שכדאי לכם לבדוק. מלבד אוניברסיטת בן גוריון המציעה מגוון תארי הנדסאי תוכלו למצוא גם את המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון שמפעילה סניף בבאר שבע ומציעה מסלולי לימוד בתחומי הנדסה, תעשייה וניהול, הנדסת חשמל, הנדסת אלקטרוניקה, הנדסת מכונות ועוד. גם רשת מכללות עתיד מפעילה סניף בבאר שבע ומציע מסלולי לימוד בתחומי הטכנולוגיה והכשרת טכנאים והנדסאים בתחומי הרכב, הבניין, החשמל, המחשבים ועוד. גם המכללה הטכנולוגית באר שבע מציעה הכשרה אקדמית בתחומים טכניים וטכנולוגיים ומציעה בנוסף מסלולים של תקשורת חזותית, אדריכלות ועוד.

חינוך, ניהול, עסקים ותיירות

גם בתחומי הניהול והעסקים יש למכללות בבאר שבע מה להציע. מכללת באר שבע והנגב מציעה מסלולי לימוד והכשרה בתחומי הפיננסים, שוק ההון, חשבונאות ומיסים, מחשבים, מינהל ועוד. שלוחת באר שבע של המכללה למינהל מציעה מסלולי לימוד אקדמיים במקצועות טכנולוגיים, חינוך, ניהול, שמאות ונדל"ן ועוד. בית הספר לתיירות בישראל פועל גם הוא בבאר שבע ומציע מסלולי לימוד בתחומי התיירות, מלונאות, הדרכה וניהול נסיעות. המכללה האקדמית ע"ש קיי מציעה קורסים ומסלולים בתחומי ההוראה והחינוך.

רפואה משלימה

בית הספר מירב מקיים שלוחה בבאר שבע המציעה לימודי רפואה משלימה כמו עיסוי, רייקי, ארומתרפיה, תזונה, רפואה סינית, רפלקסולוגיה, שיאצו ועוד. גם מכללת רידמן מפעילה שלוחה שלה בבאר שבע ומציעה מסלולי לימוד בטיפול במגע, רפואה סינית ונטורופתיה. 

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני