מכללות » מכללות במרכז

מכללות במרכז

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות במרכז, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: שד' ההסתדרות 21 צ'קפוסט ,חיפה
מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: היצירה 26 רמת גן
מיקום בארץ: רח' האוניברסיטה 1,נתניה
מיקום בארץ: דרך גד פיינשטיין, רחובות
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: סניפים בתל אביב,ראשון לציון
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: תל אביב
מיקום בארץ: החרושת 19,רעננה
מיקום בארץ: דואר בית ברל, 44905 אזור: השרון
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: בר לב 2,ראשון לציון
מיקום בארץ: דרך השלום 5,תל אביב
מיקום בארץ: רח' ברקוביץ 4,תל אביב
מיקום בארץ: ויצמן 53,תל אביב
מיקום בארץ: דרך נמיר 149,תל אביב יפו
מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: דיסנצ'יק 9 שיכון דן,תל אביב
מיקום בארץ: פנחס רוטנברג 87,רמת גן
מיקום בארץ: אנה פרנק 12,רמת גן
מיקום בארץ: הוד השרון
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במרכז

אזור מרכז הארץ הוא אזור גדוש במוסדות אקדמיים ומכללות המציעים שפע עצום של מסלולי לימוד ותארים שונים. לימודים במרכז הם אופציה מועדפת על אנשים רבים שמחפשים נגישות אל השירותים וההזדמנויות של אזור מרכז הארץ, ומכאן הפופולאריות הרבה של מכללות במרכז. כאן אנחנו נציע לכם סקירה של אופציות של לימודים במרכז, בעיקר מכללות במרכז, בכדי לסייע לכם למצוא את האופציה המתאימה ביותר בעבורכם.

מכללות במרכז

באזור המרכז ניתן למצוא מספר גדול של מכללות אקדמיות המציעות מגוון מסלולים לתארים ראשונים ושניים. מכללת סמינר הקיבוצים בתל אביב היא אחת המכללות הגדולות בארץ והיא מציעה לימודי לתואר ראשון ושני ולימודי תעודה בתחומי חינוך, ניהול, מחשבים, אמנות ועוד. המכללה האקדמית נתניה מציע מסלולי לימוד לתואר ראשון בתחומי העסקים, מחשבים, תקשורת, הנדסה ומדעי ההתנהגות ותארים שניים במנהל עסקים, משפטים, מדעי ההתנהגות ותקשורת. אופציות נוספות של מכללות במרכז כוללת את המכללה האקדמית בית ברל, המרכז האקדמי פרס ברחובות, מכללת אורט הרמלין בנתניה, המכון הטכנולוגי בחולון, אפקה המכללה האקדמית להנדסה, המרכז האקדמי דן, המכללה האקדמית תל-אביב יפו, מכללת סלע, המרכז להשתלמויות בר-אילן ומכללת גישות. כל המוסדות האלו מציעים אופציות של לימודים במרכז למגוון תארים ובמגוון מסלולים ומעניקות תארים אקדמיים ותעודות מקצועיות. אופציות נוספות של מכללות במרכז כוללת את מכללת לוינסקי, מכללת רמת גן, המרכז האקדמי למשפט ועסקים, המכללה האקדמית לישראל, הקריה האקדמית אונו, המרכז ללימודים אקדמיים, שלוחת אוניברסיטת לסלי בישראל ועוד אופציות רבות של לימודים במרכז.

לימודי עיצוב במרכז

המרכז הוא מקום טוב גם בכדי ללמוד עיצוב. מוסדות כמו שנקר ומכון אבני מציעים לימודי עיצוב ואמנות מהטובים במדינה. מכונים כמו ביטוי או מכון קווים מציעים לימודי עיצוב ואמנות ומציעים מגוון גדול של קורסים ומסלולים וכך גם סטודיו 6B , מכללת שורשים ומכון נקודת מגוז.

רפואה משלימה

גם בתחום הרפואה המשלימה יש היצע יפה של מוסדות במרכז ובניהם מכללת רידמן, מכללת תהילה, מכון וינגייט, מכללת תלתן, מכללת מהות, מכון מירב של האוניברסיטה הפתוחה ועוד רבים. כל המוסדות האלו מציעים מסלולי הכשרה שונים בתחומי הרפואה המשלימה וההוליסטית.