מכללות » מכללות בראשון לציון

מכללות בראשון לציון

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בראשון לציון, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים בתל אביב,ראשון לציון
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בראשון לציון

ראשון לציון היא עיר שמציעה מספר אופציות ללימודים אקדמיים ולימודי תעודה. לימודים בראשון לציון היא אופציה טובה בעבור מי שרוצה לשלב מגורים בשנות לימודיו עם אזור נגיש למרכז הארץ וכזה שמציע איכות חיים ברמה גבוהה. ראשון לציון אינה עיר אוניברסיטאית או סטודנטיאלית עם מכללות רבות, אך בכל זאת ישנן כמה מכללות בראשון לציון שמציעות מגוון רחב ואיכותי של מסלולי לימוד ותארים. כאן נציע לכם סקירה קצרה של האופציות העיקריות של לימודים בראשון לציון ונציג באופן ראשוני את ההיצע של מכללות בראשון לציון.

המסלול האקדמי המכללה למנהל

אחד האופציות הבולטות ביותר של לימודים בראשון לציון היא המסלול האקדמי המכללה למנהל. המכללה למנהל נחשבת כיום לאחד הגופים המובילים בתחום המכללות בהכשרות כמו משפטים ומנהל עסקים. בנוסף, המכללה למנהל מציעה תארים בתחומי מדעי ההתנהגות ופסיכולוגיה, תקשורת, כלכלה, קרימינולוגיה, מדעי המחשב ועיצוב פנים. כמו כן, המכללה למנהל מציעה מגוון של תארים שניים בתחומי ייעוץ ופיתוח ארגוני, לימודי משפחה, משפטים, מנהל עסקים, לימודי מסים בעסקים ותואר שני בכלכלה.

מכללת ראשון לציון

מכללת ראשון לציון הוא גוף אקדמי המופעל על ידי עיריית ראשון לציון והיא מציעה לימודים במגוון תחומים לתארים של האוניברסיטה הפתוחה במקצועות המחשב, מדעי החברה והרוח, הנדסה ומדעים, מנהל עסקים ועוד. במכללת ראשון לציון מציעים גם מסגרת של לימודי המשך בתחומי ניהול ושיווק, מידענות, הפקת אירועים, ייעוץ פנסיוני, שוק ההון, עיצוב אירועים, אדריכלות ועיצוב פנים, הדרכת טיולים, הנהלת חשבונות, חשבות שכר ומזכירות רפואית. מכללת ראשון לציון פותחת את שעריה לכל ואין לה תנאי קבלה.

אופציות נוספות

אופציות נוספות של מכללות בראשון לציון כוללת בין היתר את שלוחת מכון קווים ללימודי עיצוב ואדריכלות המציעה תארים ומסלולי לימוד במקצועות העיצוב השונים. המינהל הטכני מציע מסלולי הכשרה שונים לטכנאים במקצועות שונים והסמכות מקצועיות. האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל שוכנת אף היא בראשון לציון ומציעה מסלולי לימוד בתחומי האופנה והעיצוב. האוניברסיטה הפתוחה מציעה מספר מסגרות של לימוד בראשון לציון כמו בית הספר ללימודי המשך, תפניטק ללימודי מחשבים ותפנית ללימוד עסקים ופיננסים.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני