מכללות » מכללות בעכו

מכללות בעכו

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בעכו, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בעכו

לימודים בעכו נשמעים כמו רעיון בכלל לא רע. השילוב בין האווירה המיוחדת של צפון הארץ, הקרבה אל חוף הים, המורשת ההיסטורית המיוחדת של העיר וכמובן החומוס הטוב הופכים את עכו למקום אידיאלי להעביר בו את שנות הלימודים. עכו היא גם עיר מחזו חשובה המשרתת את אזורי הגליל המערבי וככזו טוב היה עם היה מספר מכללות בעכו שהיו מציעות לימודים אקדמיים ואחרים לתושבי האזור. למרבה הצער אין יותר מידי אופציות של לימודים בעכו וההיצע של מכללות בעכו מצטמצם למעשה רק לאופציה אחת ויחידה של המכללה האקדמית גליל מערבי.

המכללה האקדמית הגליל המערבי

המכללה האקדמית גליל מערבי שוכנת בסמיכות לעכו ומציעה מגוון גדול יחסית של מסלולי לימוד לתואר ראשון או מסלול לימוד לתעודה. התארים של המכללה האקדמית גליל מערבי הם ברובם תארים של אוניברסיטת בר-אילן שנחשבים לתארים ברמה גבוהה מאוד. המכללה האקדמית גליל מערבי ניתן למצוא מסלולי לימוד לתואר ראשון במקצועות כמו כלכלה, ניהול, שימור אתרים, קרימינולוגיה, מדעי החברה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, מדעי המדינה, כלכלה ומנהל עסקים, משאבי אנוש, חינוך, לימודי מידע, תקשורת, סוציולוגיה ארגונית, לימודי מזרח תיכון, לימודי ביטחון, לימודי לקויות למידה, מדעי המחשב, לימודי שואה ותיאטרון. כמו כן מציעה המכללה לימודים קדם אקדמים ומכינה, מסלולי הכשרה מקצועית ומסלולי לימוד תעודה בתחומים שונים. זוהי ללא ספק האופציה הטובה ביותר של לימודים בעכו. נכון לעכשיו המכללה האקדמית הגליל המערבי היא המכללה היחידה בעיר, אך בתקווה התחום האקדמי בה ובצפון ימשיך להתפתח ואנו נזכה לראות בעתיד הקרוב עוד מכללות בעכו.

אופציות באזור

כאמור, מלבד המכללה האקדמית גליל מערבי אין יותר מכללות בעכו ואין אופציות נוספות של לימודים בעכו. מי שבכל זאת מאוד רוצה לגור בעכו או בסביבתה ומעוניין בלימודים מסוגים שונים יכול לחפש בסביבה אופציות נוספות כמו באזורי הקריות, חיפה וכרמיאל המציעים מוסדות לימוד אקדמיים רבים במרחק יחסית קצר מעכו. היתרון (והחיסרון) של עכו היא הקרבה שלה לערים גדולות יותר עם מערכת מוסדות לימוד מפותחת יותר, וכך ניתן לגור בעכו או בסביבה שלה ולמצוא כמעט כל מסלול לימוד בכל רמה שניתן להעלות על הדעת במרחק של לא יותר משעת נסיעה קצרה.