מכללות » מכללות בירושלים

מכללות בירושלים

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בירושלים, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ:
מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: רח' יעקב שרייבום 26, ירושלים
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: דרך בית לחם 104,ירושלים
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: כל הארץ
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בירושלים

ירושלים היא העיר עם מספר המוסדות האקדמיים הגדול ביותר במדינת ישראל ומספר הסטודנטים הגדול ביותר בארץ. האוניברסיטה העברית היא כמובן מוקד הפעילות האקדמית בעיר (ובארץ) אך סביבה יש מספר גדול מאוד של מכללות בירושלים המציעות מגוון גדול מאוד של תארים ומסלולי לימוד. בשנים האחרונות חווה ירושלים תחייה מבחינת חיי הלילה והתרבות שלה והיא הופכת לאט לאט למוקד משיכה בעבור צעירים רבים שרוצים להעביר את שנות הלימודים שלהם באווירה המיוחדת וההשראה שרק ירושלים יודעת להציע. מגוון האופציות של לימודים בירושלים הוא גדול מאוד וכאן אנחנו ננסה להציע לכם סקירה קצרה ממעוף הציפור על האופציות השונות ללימודים אקדמיים בירושלים.

האוניברסיטה העברית

האוניברסיטה העברית היא המוסד האקדמי המוביל במדינת ישראל והיא פותחת את שעריה מידי שנה לכ-30,000 סטודנטים הלומדים במאות מסלולי לימוד שונים החל ממדעי הרוח, דרך מדעי החברה, לימודי מדעים, מחשבים ועד לרפואה וחקלאות. האוניברסיטה היא ביסודה ובמהותה גוף מחקרי, ועל כן נושא החינוך נמצא שם תמיד בעדיפות שנייה והלימודים בעצמם מכוונים בעיקר לכיוון מחקרי ולא בהכרח מעשי. זו הסיבה שאנשים רבים שמחפשים לימודים בירושלים פונים אל האפשרות של מכללות בתור אלטרנטיבה. 

מכללות בירושלים

בירושלים יש מגוון גדול של מוסדות הכשרה אקדמיים ומקצועיים. בתחום האומנויות ניתן למצוא את מוסד בצאלאל המפורסם ללימודי אמנות ועיצוב, בית הספר לקולנוע סם שפיגל, סטודיו ניסן נתיב ללימודי תיאטרון ומשחק, בית הספר מעלה ללימודי קולנוע וכן המדרשה לאופנה. מכללת הדסה בירושלים מציעה מגוון של תארים אקדמיים בקולנוע, תקשורת, צילום, עיצוב, מדעי המחשב, ניהול ועוד. המכללה האקדמית להנדסה ירושלים מציעה תארי הנדסאי שונים במסגרת אקדמית. אופציות נוספות של לימודי מכללה בירושלים כוללים גם את מכון לנדר, מרכז אקדמי המציעה לימודים לתואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בלימודי יהדות. גם מכון שכטר מציע לימודי יהדות לתואר שני. אופציות נוספות של לימודים בירושלים הם מגוון מכוני הכשרה ולימודי הסמכה או תעודה שנמצאים בעיר כמו למשל מכללת רידמן לרפואה משלימה ואינטגרטיבית או שלוחות של מוסדות אקדמיים כמו האוניברסיטה הפתוחה, מכללת ג'ון ברייס ועוד.