מכללות » מכללות בנתניה

מכללות בנתניה

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בנתניה, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: רח' האוניברסיטה 1,נתניה
מיקום בארץ: רח' המחקר 2,נתניה
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בנתניה

ישנן לא מעט אופציות של לימודים בנתניה. בעיר אומנם אין מוסד אקדמי גדול כמו אוניברסיטה אך היא בכל מציעה מספר אופציות ללימודים גבוהים למי שמעוניין או צריך לגור באזור נתניה ורוצה גם לשלב לימודים באזור. כאן נציע לכם סקירה קצרה אודות מכללות בנתניה ומסלולי הלימוד השונים שניתן למצוא בעיר.נתניה היא עיר נוחה למדי לסטודנטים עם מיקום מרכזי בלב השרון, נגישות למגוון גדול של שירותים והזדמנויות תעסוקה שונות, מחירי מחייה נמוכים יחסית ומוסדות אקדמיים המציעים מגוון רחב ואיכותי של מסלולי לימוד ואופציות. האפשרות העיקרית העומדת בפני מי שמחפש לימודים בנתניה היא המכללה האקדמית נתניה המציעה מגוון תארים ראשונים ושניים ובנוסף לה ניתן למצוא את מכללת אורט הרמלין המתקמדת בתחומי הנדסה וטכנולוגיה והמכללה האקדמית בוינגייט המתמקדת בתחומי הספורט.

המכללה האקדמית נתניה

אחת האופציות הבולטות של לימודים בנתניה בתחום המכללות היא המכללה האקדמית נתניה. מדובר במוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה ומציע תארים ראשונים ושניים במגוון תחומים. במסגרת המכללה תוכלו למצוא מסלולי לימוד לתואר ראשון בתחומי מנהל עסקים, משפטים, ביטוח, בנקאות ושוק ההון, מדעי המחשב, מתמטיקה, הנדסת תוכנה, תקשורת, מדעי ההתנהגות וכן לימודי השלמה להנדסאים לתואר ראשון במגוון מסלולים. בנוסף, המכללה האקדמית נתניה מציע מסלולי לימוד לתואר שני בתחומי מנהל עסקים, משפטים, תקשורת ומדעי ההתנהגות.

עוד מכללות בנתניה

אופציה נוספת ללימודים באזור נתניה היא מכללת אורט הרמלין. למכללה סניפים רבים ברחבי הארץ ובין היתר אחד ששוכן גם בנתניה. המכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה אורט הרמלין מציעה לימודי הנדסה אקדמיים ומקנה תארים ראשונים בתחומי הנדסת מכונות, הנדסה רפואית והנדסת אלקטרוניקה.

אופציה נוספת לטיפוסים הספורטיביים היא המכללה האקדמית וינגייט. זוהי המכללה המובילה בארץ בתחומי הכשרת מאמנים ומדריכים במקצועות הספורט השונים. מכללת וינגייט מציעה תעודות הדרכה ואימון בתחומי ספורט שונים, לימודי תעודה והשתלמויות שונות בתחומי האימון והכושר.

בנוסף, רשת מכללות "מעוף" מפעילה סניף בנתניה ומציעה לימודי השלמה לבגרויות ולימודי תעודה בתחומי העיצוב, הנהלת חשבונות, חשבות שכר, ייעוץ מס, הנדסאות תקשורת, מחשבים ובניית אתרי אינטרנט.