מכללות » מכללות באילת

מכללות באילת

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות באילת, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: שושנה פרסיץ 15,תל אביב
מיקום בארץ: כל הארץ
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים באילת

האופציה של לימודים באילת נשמעת כמו חלום. ההזדמנות להעביר את שנות הלימודים באווירה המיוחדת והמנותקת של העיר הדרומית, מול הים המרהיב של אילת והאטרקציות השונות שהופכות אותה לעיר הנופש הנחשקת ביותר בישראל היא משהו שבהחלט יכול לתפוס את הדמיון. עד לא מזמן לא היו אופציות של לימודים באילת, בוודאי לא לימודים אקדמיים, אך תמונה זו השתנתה בשנים האחרונות עם פתיחתן של מספר מכללות באילת ואופציות ללימודים בה.

מי לא היה רוצה להיות בנופש בזמן שהוא בלימודים? חווית הלימודים באילת היא חוויה ייחודית של חיים רגועים ושלווים בין הים והרי אילת היפים. העובדה כי כיום ניתן למצוא מגוון רחב ואיכותי של מוסדות אקדמיים, מסלולים, תארים ותעודות בהחלט הופכת את אילת לאופציה שכדאי לשקול כאשר מחפשים לימודים אקדמיים. לא את כל תחומי הלימוד ניתן למצוא כיום באילת, והיצע הלימודים האקדמיים בעיר עדיין צריך להתפתח לפני שהעיר תהפוך לסטודנטיאלית באמת, אך כבר כיום ייתכן בהחלט שהיא יכולה להציע לכם את מה שאתם מחפשים.

אופציות של לימודים באילת

כיום ישנן מספר מכללות באילת ומוסדות אקדמיים או מקצועיים אחרים הפועלים בעיר ומציעים בה מסלולי לימוד שונים.

אוניברסיטת בן גוריון בנגב מפעילה קמפוס באילת המציע תארים אוניברסיטאיים בתחומים שונים כמו כלכלה וחשבונאות, פסיכולוגיה, ביולוגיה ימית, עבודה סוציאלית, ניהול וכמובן, איך לא באילת, לימודי מלונאות ותיירות. שתי האופציות הבולטות והאטרקטיביות ביותר בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן-גוריון הן ביולוגיה ימית, בשל הקרבה אל הים, ולימודי תיירות ומלונאות בשל הקרבה לאחד מאזורי התיירות החשובים והגדולים ביותר במדינת ישראל.

בתחום של מכללות באילת מכללת לוינסקי מפעילה שלוחה בעיר ומציעה תארים ראשונים ולימודי תעודה. שלוחת מכללת לוינסקי באילת מציעה מסלולים שונים של לימודי חינוך לגיל הרך, לגילאי יסודי, חינוך מיוחד, חינוך עם התמחות בספרות, הסבת אקדמאים להוראה ועוד.

גם מכללת רידמן, המכללה לרפואה משלימה ואלטרנטיבית, מפעילה שלוחה שלה המציעה לימודים והכשרות באילת. מכללת רידמן מציעה מסלולי לימוד שאינם מקנים תואר אקדמי בתחומי הנטורופתיה, תזונה, פסיכותרפיה, רפלקסולוגיה, שיאצו, יוגה, רפואה סינית, אימון הוליסטי, עיסוי, רייקי, דמיון מודרך ועוד.