מכללות » מכללות בחיפה

מכללות בחיפה

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בחיפה, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: קרית הטכניון, חיפה
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: דואר טבעון 36006,טבעון
מיקום בארץ: רמת יוחנן
מיקום בארץ: שד' ההסתדרות 46,חיפה
מיקום בארץ: כל הארץ
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בחיפה

האופציות של לימודים בחיפה אינן מסתכמות אך ורק באופציות האוניברסיטאיות של אוניברסיטת חיפה והטכניון. בנוסף למוסדות אלו פועלות לא מעט מכללות בחיפה המציעות לימודים אקדמיים, הכשרות ולימודי תעודה במגוון גדול של מקצועות, מה שהופך את חיפה לעיר אקדמית של ממש בה ניתן למצוא כמעט כל תואר שניתן להעלות על הדעת. מספר המכללות השונות בחיפה גדול מכדי שניתן יהיה להציע סקירה ממצה שלו ושל כל התארים ומסלולי הלימוד שיש ל-"עיר עם תחתית" להציע. כאן נציע לכם סקירה זריזה וראשונית של אופציות למכללות בחיפה ומסלולי לימוד שונים מהם ניתן לבחור.

למה חיפה?

בחיפה ניתן למצוא הרבה יותר מרק לימודים אקדמיים. העיר הצפונית השוכנת על חוף הים מציעה אווירה רגועה ונעימה עם גיוון תרבותי מיוחד בין השכונות השונות של העיר. עלות המחייה בחיפה היא נמוכה מאוד ביחסית למרכז, בעיקר מבחינת שכר דירה, והתחבורה הציבורית בה היא מהנוחות בערים הגדולות בארץ. חיי לילה לא רעים עם שפע של ברים, מסעדות ומועדונים הופכים אותה לעיר חביבה במיוחד על עשרות אלפי הסטודנטים שחיים ולומדים בה בכל שנה.

מכללות בחיפה – סקירה

המרכז האקדמי כרמל הוא אחת האופציות הבולטות של לימודים בחיפה שאינם הטכניון או אוניברסיטת חיפה. במרכז מציעים תארים ראשונים בתחומי העסקים כמו ראיית חשבון, מימון ובנקאות, ניהול משאבי אנוש, שיווק ופרסום וכן מנהל ומשפטים. אופציות נוספות של מכללות בחיפה כוללת את מכללת גורדון המציעה תארים בחינוך ותעודות הוראה. מכללת תלתן השוכנת בעיר התחתית של חיפה מציעה לימודי עיצוב ותקשורת חזותית. מכללת עתיד היא חלק מרשת מכללות ארצית המתחמה בלימודי מדעים וטכנולוגיה מתקדמת. כמו כן, למכללה למנהל יש קמפוס הפועל בחיפה.

אופציות של לימודים בחיפה שאינן לימודים לתואר אקדמי כוללים למשל את מכללת פסגות המציעה קורסים שונים של לימודי שוק ההון. גם לימודי רפואה משלימה ניתן למצוא בחיפה במוסדות כמו מכללת מדיסין, מכללת דאו או בית הספר מירב. קווים הוא מכון המציע לימודי עיצוב ואדריכלות ומכון דיפלומה של האוניברסיטה הפתוחה מקיים מרכז בחיפה ומציע לימודי תעודה והסמכות שונים.