מכללות » מכללות ברחובות

מכללות ברחובות

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות ברחובות, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: דרך גד פיינשטיין, רחובות
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים ברחובות

רחובות היא מעצמה אקדמית של ממש. היצע האפשרויות של לימודים ברחובות הוא מרשים ביותר ביחס לגודלה של העיר שהפכה לעיר סטודנטיאלית של ממש. האופציה של לימודים ברחובות היא אופציה מעולה למי שרוצה לשלב גישה אל מוסדות אקדמיים מהשורה הראשונה עם איכות חיים במיקום מרכזי בארץ. רחובות היא עיר נעימה וידידותית המציע איכות חיים במחירים שפויים וקרבה אל כל אזורי מרכז הארץ. ישנן מספר מכללות ברחובות בשילוב שלוחות של מוסדות אוניברסיטאיים כמו האוניברסיטה העברית. כאן נציע לכם סקירה קצרה של אפשרויות לימודים ברחובות ואופציות של מכללות ברחובות.

האופציות המדעיות

רחובות היא אימפריה מדעית. מכון ויצמן השוכן בעיר נחשב למוסד הלימודים והמחקר המדעי המוביל בארץ. מכיוון קצת שונה הפקולטה למדעי החקלאות של האוניברסיטה העברית שוכנת ברחובות ומציעה לימודים ברמה הגבוהה ביותר בתחומי החקלאות, אגרונומיה ועוד. מהכיוון היותר פרקטי ניתן למצוא ברחובות את מכללת אורט רחובות שפועלת כחלק מרשת המכללות הארצית של אורט. מכללת אורט רחובות מציעה תארי הנדסאי בתחומי הנדסת חשמל, הנדסת מכונות, הנדסת תוכנה ועוד וכן תעודות בתחומי התקשורת החזותית והנדסה, תעשייה וניהול.

אופציות נוספות

האופציה הבולטת ביותר של מכללות ברחובות שאינה בתחומי המדעים היא המרכז האקדמי פרס ברחובות. המרכז האקדמי פרס מציעה תפיסה חינוכית השמה את הסטודנט ואת צרכיו במרכז והם מציעים מגוון תארים ראשונים שונים. בין מסלולי הלימוד הנלמדים במרכז האקדמי פרס ניתן למצוא מסלול לימוד לתואר ראשון במשפטים, מנהל עסקים ומדעי ההתנהגות. מכון אדלר הארצי מחזיק שלוחה שלו ברחובות ומציע לימודי הנחיית קבוצות, ייעוץ ארגוני וגננות. מכללת פסגות ללימודי שוק ההון מפעילה אף היא שלוחה בעיר רחובות. המכללה מציעה מסלולי לימוד בתחומי שוק ההון כמו קורס ניהול תיק השקעות, קורסי שוק ההון, אימון אישי ועוד. מכללת גישות היא מוסד נוסף שנמצא בפריסה ארצית ומחזיק שלוחה ברחובות. מכללת גישות מציעה קורסים בתחומי ההנחייה והניהול כמו קורס הנחיית קבוצות, קורס כישורי ניהול וקורס ייעוץ ארגוני יישומי. אופציה נוספת שמציעה רחובות היא מכללת ללדת המציעה קורסים והכשרות במקצועות הלידה כמו קורס דולות וקורס מדריכות הנקה.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני