מכללות » מכללות בדרום

מכללות בדרום

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בדרום, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ:
מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: דרך גד פיינשטיין, רחובות
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: רח' ברקוביץ 4,תל אביב
מיקום בארץ: סניפים באזור הדרום
מיקום בארץ: שער הנגב 79167
מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: כל הארץ
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בדרום

אזורי דרום הארץ מציעים שפע של הזדמנויות של לימודים בדרום במגוון גדול של מוסדות אקדמים, תארים ומסלולי לימוד. מלבד אוניברסיטת באר שבע, ישנן אינספור מכללות בדרום המציעות לימודים אקדמיים איכותיים ומסלולים שונים לתארים. החיים של סטודנטים בדרום הם חיים טובים ושלווים של אווירה כפרית מדברית ומוסדות הלימוד בדרום מצטיינים בחווית סטודנט טובה מאוד. כאן נציג לכם סקירה קצרה של אופציות של לימודים בדרום בדגש על מכללות בדרום.

מכללות בבאר שבע

הריכוז הגדול ביותר של מכללות בדרום נמצא באזור בירת הנגב באר שבע. מלבד אוניברסיטת בן גוריון האופציות של לימודים בדרום באזור באר שבע כוללת בין היתר את המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון שלה סניף בבירה הדרומית והיא מציעה תארי הנדסה, תעשייה וניהול ועוד. רשת המכללות עתיד מפעילה גם היא סניף באר-שבעי ומציע מסלולי לימודים בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה וכך גם המכללה הטכנולוגית בבאר שבע. עוד בבאר שבע תוכלו למצוא את מכללת באר שבע המציעה לימודי מנהל עסקים, חשבונאות, מחשבים ועוד. בעיר פועלת גם שלוחה של המכללה למנהל ובתי ספר לרפואה משלימה כמו מירב ומכללת רידמן.

אזורים אחרים בדרום

אופציות נוספות של לימודים באזור הדרום כוללת את מכללת ספיר המציעה תארים ראשונים במגוון תחומים כמו מנהל עסקים, תקשורת, כלכלה, שיווק, קולנוע, עבודה סוציאלית, לימודי תרבות, משפטים, כימיה ועוד. המכללה בספיר כמו כן מציעה גם תארים שניים במנהל ומדיניות ציבורית ולאחרונה החלה גם להציע תואר שני בקולנוע. הקמפוס האקדמי אחווה מתמקד במסלולי לימוד והכשרות בתחומי החינוך וההוראה. המכללה האקדמית אשקלון מציעה מסלולי לימוד לתואר ראשון בתחומי הפסיכולוגיה, לימודי ארץ ישראל, מחשבים, תיירות, עבודה סוציאלית, חינוך, כלכלה וניהול, מדעי המדינה, אנתרופולוגיה וסוציולוגיה.

בנוסף מוסדות אקדמיים שונים בפריסה ארצית מחזיקים סניפים באזורי הדרום המציעים מסלולי לימוד שונים. בין המוסדות הללו ניתן למצוא את האוניברסיטה הפתוחה ואת המכונים השונים שלה כמו תפנית ללימודי מנהל ופיננסים ודיפלומה ללימודי תעודה והסמכה. מוסדות כמו המכללה למנהל, עתיד, רשת מכללות אורט ועוד מחזיקים אף הם סניפים באזורי הדרום ובעיקר באר שבע.